کتاب آموزشی الگوریتم و فلوچارت

flowchart

فلوچارت در واقع نقشه‌ای است که برنامه‌نویسان رایانه قبل از نوشتن برنامه به زبان برنامه‌نویسی اصلی آن را ترسیم می‌کنند. با مروری بر فلوچارت روند اجرای عملیات، مراحل و جزئیات برنامه و ورودی و خروجی هر مرحله از برنامه مشخص می‌شود. استفاده از فلوچارت جهت حل هر مسئله‌ای مفید است و بدون در نظر گرفتن زبان برنامه‌نویسی، نوشتن برنامه را سهولت می‌بخشد. علاوه بر این فلوچارت جزئی باارزش از مستندات هر برنامه می‌باشد که با کمک آن تفسیر برنامه، عیب‌یابی و استفاده توسط شخصی به جز برنامه‌نویس را آسان می‌کند. برای رسم فلوچارت آگاهی و تسلط بر مراحل مورد نیاز و ترتیب آنها جهت به دست آوردن نتیجه مورد نظر با استفاده از داده‌های ورودی به الگوریتمی که فلوچارت برای آن کشیده می‌شود، لازم است.

دانلود جزوه الگوریتم و فلوچارت

۳ دیدگاه

  • باسلام وخسته نباشید و وقت بخیر تشکر می کنم به خاطر این سایت پر مطالب تان فقط استاد کتاب آموزشی اگوریتم و فلو چارت را هر چه می کنم دانلود نمی شه فقطEroorمیده خوش حال میشم که کمکم کنید که این کتاب را دانلودش کنم باتشکر سیامک

  • مرسی استاد

  • سلام وخسته نباشید .پیشاپیش روز مرد را تبریک عرض مینمایم.اگر امکان دارد نمونه سوالات برنامه سازی تحت وب را نیز به سایت اضافه بفرمایید. با تشکر از زحمات آن استاد عالیقدر.

چه دیدگاهی برای ارسال دارید...!